fbpx
Úvodní fotografie k článku "Semtix pomáhá: ADRA obchody"

SEMTIX.cz stále pomáhá: Charitativní obchody ADRA

Doba čtení: 2 min

Spouštíme další projekt pro neziskový sektor, na který nechceme zapomenout ani v období pandemie. Pro organizaci ADRA jsme zdarma připravili nové webové stránky www.adraobchody.cz zaměřené na charitativní obchody v Libereckém kraji. Cílem je pomoc s prezentací jednotlivých obchodů. My pomůžeme s propagací obchodů, ADRA se postará o jejich provoz a lidé přispějí tím, že v obchodech nakoupí a pořídí si něco zajímavého. Výdělek pomůže konkrétním lidem v rámci řady dobročinných projektů.

Samotný princip fungování charitativního obchodu je perfektně jednoduchý. Kdo může, věnuje zachovalé oblečení, obuv, hračky, povlečení, ručníky, nádobí, knihy, atd. Darovat zboží mohou jednotlivci i firmy, jednorázově nebo pravidelně. Darované zboží se prodá a celý výtěžek putuje na podporu činností dobrovolnických center, na pomoc seniorům, zdravotně postiženým, dětem, sociálně potřebným nebo těžce nemocným. Pomáhá každý kdo něco daruje nebo nakoupí.

ADRA má v Libereckém kraji charitativní obchody v Turnově (2x), v Liberci a připravuje další v Rumburku. Za celý tým SEMTIX.cz jsme velmi rádi, že se můžeme na tomto smysluplném projektu podílet. Naše práce určitě neskončí jen výstavbou webových stránek, ale po dohodě s představiteli ADRY se budeme podílet i na marketingu projektu.

Na závěr chceme poděkovat dobrovolníkům z ADRY za jejich skvělou práci ve prospěch potřebných lidí. Zvláště chceme poděkovat manželům Čančíkovým, kteří vzali dobrovolnickou práci doslova jako svoje životní poslání! Pokud budete chtít pomoci i vy, kontaktujte ADRU Liberec. Nebo až budete mít cestu kolem, navštivte některý z charitativních obchodů. Klidně ještě před svátky, možná právě zde najdete inspiraci na chybějící dárky.


Pokud se vám líbí naše filosofie a naše práce, nenechte si utéct žádné novinky z blogu. Můžete se přihlásit k odběru newsletteru, nebo nás sledovat na Facebooku, Instagramu, LinkedInu, Twitteru, Vimeu či na YouTube.

Líbí se Vám tento článek?

Pokud se Vám naše články líbí, není nic lehčího, než se přihlásit k jejich odběru. Nebudeme Vás spamovat a můžete se kdykoliv odhlásit na 1 kliknutí

    Zájem o strategické řízení, nové formy organizace, online marketing a budování značek. Stále věřím na to, že dané slovo platí.