fbpx

Vybrané ukázky naší práce

Ukázky zajímavých projektů, ilustrujících rozsah naší práce. Tvoříme weby, eshopy, aplikace, integrujeme je s interními firemními systémy, účetnictvím, skladovými programy, platebními branami, intranetem, realizujeme cloudové technologie a celou řadu dalších služeb a řešení. Jsme specialisté na WordPress, projekty umožňujeme hostovat na našem vlastním webhostingu, kde se staráme o vše od optimalizace rychlosti, až po problematiku bezpečnosti.

Valbek Story

 Tvorba www     Online Marketing

Stáli jsme u zrodu multi firemního informačního portálu Valbek Story - příběh myšlenky. Skupina firem kolem Valbek-EU a.s. je společenství profesionálů napříč obory, zaměstnávající stovky špičkových odborníků nejrůznějších profesí. Jsme velmi hrdí na to, že se můžeme podílet na popularizaci projektů, které doslova formují budoucnost. Seznamte se s příběhy zajímavých lidí, s novými technologiemi a s výsledky práce jedné neobyčejné a velmi úspěšné české korporace.

CHCI ONLINE MARKETING

Pivovar Svijany

 Online Marketing

Jeden z nejstarších českých pivovarů, který patří bez přehánění k pilířům českého pivovarnictví. Svijanské nepasterované pivo trhá rekordy ve výstavu, a zůstává jedničkou v kategorii silných nebo speciálních piv. Naším úkolem je podpora brandu, výkonnostní online marketing a podpora speciálních akcí. No a ve volném čase, když je fajn nálada nebo při setkání s přáteli podporujeme Svijany i osobní spotřebou.

CHCI ONLINE MARKETING

Magna

 Online Marketing

Projekt Chcidomagny.cz je klasickou ukázkou realizace online HR kampaní zaměřených na nábor nových zaměstnanců. Pro společnost Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. realizujeme efektivní oslovení skladníků, operátorů výroby, ale i pracovníků v manažerských a technologických profesích. Umíme cílit na vývojáře, projektanty, nebo kontrolory, stejně jako na další profese středního managementu.

CHCI ONLINE MARKETING

Hřiště Hrou SEMTIX S.r.o.

Hřiště hrou

 Online Marketing    Strategie    Sociální sítě

Pro největšího českého výrobce originálních dětských hřišť z přirozeně křivého dřeva jsme postavili novou webovou prezentaci a rozsáhlý katalog produktů. Na webový katalog navázal komplexní marketing, se zvláštním zřetelem k exportnímu potenciálu firmy. Součástí služeb je správa sociálních sítí a datová analytika.

CHCI ONLINE MARKETING

iQLANDIA

 Online Marketing

Práce pro iQLANDII je pro nás zajímavou exkurzí do nádherně propojeného světa zábavy, techniky, fantazie a vzdělávání. Při přípravě strategie nás ohromily zejména obrovské možnosti a rozsah témat, které můžeme uchopit různými způsoby a využít je pro digitální marketing.

CHCI ONLINE MARKETING

AUTOCENTRUM Jičín

 Tvorba www     Online Marketing

Práce pro AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. patří k zakázkám komplexního charakteru. Vedle tvorby webu a poměrně hluboké systémové integrace jsme převzali do správy i online marketing. Informace o efektivitě celkové strategie a zvoleného konceptu lze najít v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

Admiral Botel SEMTIX

Admiral Botel

 Tvorba www

Už od první návštěvy tříhvězdičkové vltavské dominanty jsme cítili příjemnou týmovou atmosféru. Tvorba webových stránek pro nejznámější pražský botel patřila k projektům s tichým závazkem. Genius loci se měl potkat se záměrem odprezentovat služby celé škále klientů. Jak movitým seniorům, tak i moderním nomádům a batůžkářům. Důležitou roli v celém záměru sehrál náš grafik.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Eldin Fashion - SEMTIX REFERENCE

Eldin Fashion

 Tvorba www     Online Marketing    Strategie    E-shopy

Práce pro Eldin Fashion pro nás znamenala setkání se světem módy. Stali jsme se účastníky zrodu nové a originální české módní značky. Nejprve jsme postavili nový eshop a provedli jeho napojení na vnitrofiremní systémy. Následným logickým krokem bylo spuštění marketingové kampaně.

CHCI ONLINE MARKETING

Kamna z výroby - SEMTIX REFERENCE

Kamna z výroby

 Tvorba www     Online Marketing    Strategie    E-shopy

"S nákupem našich kamen se nespálíte", to je motto českého výrobce velmi kvalitních krbových kamen a vložek. Ke spolupráci nás zlákala vysoká technologická úroveň produkce a koncept komplexní péče o zákazníka. Spolupráci jsme zahájili rekonstrukcí eshopu a následně jsme přešli na komplexní marketingovou kampaň.

CHCI ONLINE MARKETING

Liberecký kraj sobě

 Tvorba www     Online Marketing

Liberecký kraj sobě je projekt krajského úřadu na podporu regionálních výrobců a služeb. Prezentuje tradiční řemesla, regionální speciality, domácí produkty, módní a šperkařské výrobky, a řadu dalších věcí. Vytvořili jsme webové stránky, marketingovou kampaň a strategii dalšího rozvoje projektu.

CHCI ONLINE MARKETING

ArtCrystal Tomeš

 Tvorba www     Online Marketing

Tvorba skupiny lokalizovaných microsite včetně zajištění překladů do cizích jazyků. Napojení na obchodní, marketingové a analytické systémy. Následná realizace komplexního exportního marketingu.

CHCI ONLINE MARKETING

Selfino.cz

 Tvorba www

Pro jednoho z největších prodejců v segmentu beauty, polečnost ElNino, zajišťujeme mj. provoz podpůrných blogů / microsite. Řešíme zejména optimalizace rychlosti, grafiku, zabezpečení, nebo provoz CDN pro rychlejší distribuci obrázků směrem ke klientům v několika zemích Evropy.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

ACI

 Online Marketing

Pro významného prodejce a distributora autodílů, společnost ACI - Auto Components International, s. r. o., jsme realizovali úspěšnou online kampaň pro video seriál ACI Olina. Strategie zahrnovala kombinaci kampaní v sociálních sítí Youtube a Facebook s vyhledávací a obsahovou sítí největších vyhledávačů.

CHCI ONLINE MARKETING

Louda Auto

 Online Marketing

Význam digitálních kampaní pro Louda Auto spočívá ve dvou hlavních momentech. Za prvé se jedná o strategii pro velmi velkého prodejce automobilů s početnou sítí poboček. Za druhé jsme měli znovu příležitost spolupracovat na velké televizní kampani a udělat jí "digitální zrcadlo".

CHCI ONLINE MARKETING

MTTM SEMTIX

MTTM

 Tvorba www     Online Marketing

100% česká brusírna nástrojů si od nás nechala vytvořit nové internetové stránky orientované na B2B zákazníky. Cílem prezentace byla snadnější dohledatelnost firmy na internetu, jednodušší dohledání informací přímo na webu a orientace na získání nových obchodních kontaktů. Po dokončení webu jsme převzali komplexní správu marketingu.

CHCI ONLINE MARKETING

Krassa

 Tvorba www

Tvrz Krassa patří v České republice k nejlepším areálům pro pořádání firemních akcí, svateb, oslav, nebo akcí na klíč. Tvorbou nového webu jsme řešili snadnější orientaci klientů, lepší vizualizaci nabídky a nasazení moderních webových technologií a analytiky.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

BREX

 Tvorba www     Online Marketing

Vytvoření webových stránek, pro úspěšnou stavební firmu. BREX je držitelem řady hlavních ocenění na architektonických soutěžích. Jeho úspěch spočívá v inovativním přístupu. Součástí naší spolupráce jsou i menší specifické marketingové kampaně.

CHCI ONLINE MARKETING

Valbek.cz

 Tvorba www     Online Marketing

Internetová prezentace projektové kanceláře Valbek, která se zaměřuje na projektování pozemních komunikací, mostů, tunelů, kolejové dopravy, vodohospodářských staveb a pozemních staveb.

CHCI ONLINE MARKETING

Frolen SEMTIX

Frolen

 Tvorba www     Online Marketing    E-shopy

Pro známou českou tkalcovnu jsme vytvořili nový eshop a prezentaci zakázkové výroby. Eshop s textilem byl poměrně rozsáhle integrován s firemní administrací, a s účetním a skladovým systémem. Stejně jako u dalších komerčních projektů jsme provedli pokročilé nastavení analytiky a napojení na reportingový systém.

CHCI ONLINE MARKETING

Park Masarykova

 Online Marketing

Rezidence Park Masarykova pro nás byl další zkušeností z development marketingu. Developerský projekt probíhal ve třech etapách. Postupně jsme se podíleli na prodeji 143 bytů. Od analytiky, přes vytvoření marketingové strategie, až po tvorbu mediaplánu a výkonnostní PPC marketing. Máme radost z toho že jsme mohli přispět k úspěšnému zvládnutí citlivého a unikátního projektu v zeleném srdci Liberce.

CHCI ONLINE MARKETING

ASBIS

 Tvorba www

Pro klíčového dodavatele informačních a komunikačních technologií a velkoobchodníka s PC komponenty jsme vytvořili nový web, který bylo zapotřebí vhodně propojit s jeho nadnárodní prezentací a e-shopem.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Penef.cz

 Tvorba www     Online Marketing    Sociální sítě

Penef s.r.o. je český výrobce a spolehlivý dodavatel stínící techniky. Jeho nabídka zahrnuje hliníkové pergoly a zimní zahrady, garážová vrata, rolety, interiérové a venkovní stínění, venkovní žaluzie, markýzy a sítě proti hmyzu. Po vytvoření webových stránek jsem převzali správu PPC a základní péči o sociální sítě.

CHCI ONLINE MARKETING

V-Con

 Tvorba www

V–CON, s.r.o., je technologická společnost, která se zaměřuje na projektování ocelových a betonových mostů, lávek a speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů. Tvorba webu bylo přínosem i pro nás. Vyzkoušeli jsme nové technologie, jednoduchý účelný design, ale byla to i radost pracovat s klientem, který přesně věděl co chce.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

ValbekJob SEMTIX

ValbekJob.cz

 Tvorba www     Online Marketing    Strategie

Kariérní stránky společnosti Valbek spol. s r.o. byly vytvářeny ve spolupráci s personálním oddělením Valbeku. Museli jsme uspořádat poměrně velké množství oborů a volných pozic do přehledné podoby. Web má poměrně odvážnou grafiku, která není rozhodně tuctová. Technologicky je vybaven pokročilou webovou analytikou, která pomůže personalistům a marketérům v jejich práci.

CHCI ONLINE MARKETING

Rehabilitace Jičín

 Tvorba www     Online Marketing

Společnost Rehabilitace Jičín s.r.o. zajišťuje rehabilitační služby v okrese Jičín. Ambulance má 20 let historie a díky vysokým profesionálním standardům a lidskému přístupu vykazuje všechny znaky zdravé, výborně fungující firmy. Pacienti služby dále doporučují a vše funguje, tak proč dělat nové webové stránky? Více v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

Compek SEMTIX

Tlakovy-holter.cz

 Tvorba www     Online Marketing    Strategie    Sociální sítě

Pro firmu Compek jsme připravili produktový web zaměřený na prezentaci a prodej lékařských přístrojů a vybavení ordinací. Tvorba webu se stala součástí širšího strategického marketingového konceptu postaveného kolem původního firemního eshopu.. Firmě vedeme správu sociálních sítí, obsahový marketing a firemní blog, analytiku a reporting.

CHCI ONLINE MARKETING

ZŠ Dolní Bousov

 Tvorba www

Nová, moderní webová prezentace ZŠ Dolní Bousov. Web je napojený na mnohé externí aplikace (rozvrhy tříd, online žákovské knížky). Na přání klienta je postaven na systému WordPress a využívá pokročilé doplňky pro zobrazování dokumentů na webu nebo práci s tabulkami.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Konference HASAP

 Tvorba www     Online Marketing

Projekt Konference HASAP to jsou nové webové stránky a napojení nového registračního formuláře do původního CRM systému. Po dokončení internetových stránek následný internetový marketing zaměřený na budování povědomí a výkonnostní kampaně zaměřené na registrace nových účastníků.

CHCI ONLINE MARKETING

JVM Metal

 Tvorba www     Online Marketing

Tvorba webu a následný marketing pro JVM metal s.r.o. pro nás byl a zůstává zajímavým setkáním se světem průmyslu, techniky a robotizace. Stále nás udivuje šikovnost a vynalézavost českých strojařů. Je to příběh o tom, jak dokáží efektivně využít daných možností a posunout výsledky své práce na nečekanou úroveň.

CHCI ONLINE MARKETING

Registr stavebních projektů RSP

 Tvorba www     Online Marketing    Strategie    Sociální sítě

Registr stavebních projektů je každodenně aktualizovanou databáze stavebních zakázek, která sleduje výběrová řízení i soukromé zakázky v hodnotě už od 0,5 milionu Kč. Vedle webové prezentace jsme převzali do správy online marketing, správu sociálních sítí a strategii v online prostoru.

CHCI ONLINE MARKETING

RAKON

 Tvorba www     Online Marketing

Pro firmu RAKON spol. s r.o. jsme vytvořili nové internetové stránky, s následným online marketingem pro B2B sektor a akvizicemi nových klientů.

CHCI ONLINE MARKETING

CK Diana Group

 Tvorba www

Pro cestovní kancelář Diana Group Tour jsme vytvořili nové webové stránky a napojili je na rezervační systém. Vsaďte s námi na desítky let zkušeností majitelky CK paní Hlouškové, která považuje Makarskou riviéru za srdeční záležitost. Její péče o klienty je vzorná a u nás si myslíme, že přesně takovéto služby mají vynikat i na internetu.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

VHS Turnov SEMTIX

VHS Turnov

 Tvorba www     Online Marketing    Strategie

Institucionální webové stránky pro Vodohospodářské sdružení Turnov jsou příkladem integrace informačního webu s interní aplikací. Vedle poměrně rozsáhlého obsahu a informační architektury jsem řešili archivaci dokumentů, distanční hlasovací systému a intranet.

CHCI ONLINE MARKETING

Okna a dveře BREX

 Tvorba www

Český výrobce kvalitních plastových oken a dveří, fasád, posuvných a shrnovacích systém. Moderní webová prezentace s důrazem na konverze. Plně responzivní web, kde jsme řešili vše od návrhu designu až po obsah.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Gryf Liberec

 Tvorba www

GRYF Liberec byl na počátku spolupráce zcela novou sportovní neziskovkou, která potřebovala vybudovat online značku. Vytvořili jsme na základě analýzy klíčových slov nové webové stránky, které zajistili základní dohledatelnost. Po vytvoření webu se naše činnost soustředila na brandové kampaně budující obecné povědomí o oddílu, a na náborové kampaně pro přijímání nových členů.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

APERTA

 Tvorba www

Aperta, s.r.o. je společnost působící v oblasti vzdělávání, poradenství, koučinku, teambuldingu, a pořádá rovněž otevřené kurzy. Tvorba webu jeho samotná informační architektura vycházela z poměrně bohatého portfolia služeb a z bohaté publikační činnosti firemního týmu.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Vaclav-dvorak.cz

 Tvorba www     Online Marketing

Naše práce se neomezuje pouze na firmy, instituce a neziskový sektor, ale zasahuje i do prezentace konkrétních osobností. Ukázkou je propagace díla spisovatele Václava Dvořáka. Jeho fantasy kniha pro děti a mládež Písečníci a bludný asteroid je dostupná online na novém webu a současně se staráme o výkonnostní kampaně a podporu značky.

CHCI ONLINE MARKETING

Gradace Jičín

 Tvorba www

Renovace téměř 15 let staré internetové prezentace. Web využívá moderních doplňků pro prezentaci ceníků na všech dostupných zařízeních, úpravy grafické šablony s důrazem na konverze. Specifické funkce pro mobilní telefony (čísla, na která se dá přímo zavolat atd.) jsou automatickou součástí našich webů.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Líbí se vám naše práce?
Můžeme společně najít řešení i pro vás.

Kontaktujte nás