fbpx

Email marketing

Pokud je vaše firma nějaký ten pátek na trhu, máte určitě data o historii zakázek, prodaných výrobcích, kontakty. Víte, že máte poklad na dosah? Že můžete vaše obraty posunout o úroveň výš? Klíčem k tomu je e-mail marketing. Cenově nejefektivnější druh reklamy. Pokud jste se dostali na tuto stránku, sedí na vaše podnikání alespoň 1 z tohoto:

 • víte, že se emaily zákazníků dají využít k opakovaným objednávkám, ale nevíte jak na to
 • neznáte nikoho, kdo by s emaily vašich stávajících klientů dokázal koncepčně pracovat a současně sofistikovaně měřit a analyzovat úspěšnost
 • máte historii, něco o emailingu víte, v databázi máte tisíce klientů / historických zakázek, ale nemáte čas učit se segmentaci uživatelů nebo techniky emailingu
 • máte odpor ke spamu a proto nechcete současné ani předešlé zákazníky obtěžovat
KONTAKTUJTE NÁS

Vyčistíme Vaši databázi klientů

Víme, že zákazníků jsou na internetu miliony, ale spam nepodporujeme. K odeslání emailů je potřeba vždy svolení. Pokud máte obchodní historii, můžeme vám být velice užiteční?

Pokud vás po letech, kdy jste s emaily klientů nic nedělali, napadlo poslat jim hned teď svoji skvělou nabídku se slevou, zabrzděte! Nedopadne to dobře. Důvodů je hned několik a tím nejvážnějším je, že můžete svoji internetovou prezentaci / IP adresu / emailový server, ze kterého to celé odesíláte, poslat rovnou na blacklist. Nepošlete si už nic ani vy, ani ostatní firmy, které s vámi sdílí server. Nejprve je totiž potřeba e-maily vyčistit. Jak to děláme u nás?

 1. Ověříme, jestli může emailová adresa technicky existovat a je ve správném formátu – některé firmy již neexistují, některé emailové služby už mohly zaniknout. Toto ověření zahrnuje i ověření MX záznamů domény (nemusí již existovat) a další méně známé metody
 2. Inteligentně odstraníme veškeré duplikace – tedy například nebudete posílat stejný email 10 lidem v cizí firmě
 3. Připravíme kampaň a rozešleme ji na adresy které skutečně existují a jsou využívané. Zajistíme že se může kdokoliv z vašich dalších emailových kampaní odhlásit (okamžitě)

Říkejme tomu třeba renovace – po těchto 3 krocích dostanete zpět plně funkční vyčištěnou databázi klientů, se kterou můžete dále operovat sami, nebo to i nadále nechat na nás

Připravíme inteligentní email marketing na míru

Zásadní rozdíl mezi doručením emailu a zobrazení reklamy je v tom, že příjemce musí email potvrdit, přečíst, smazat, nebo označit jako spam (nejhorší varianta). Specializujeme se na to, aby byl email pro příjemce co nejzajímavější a nejméně obtěžující. Chcete přeci vydělat peníze. Řešíme cílené doručení emailů do schránek těch zákazníkům, kteří je skutečně ocení. Víte proč svěřit správu emailového marketingu právě nám a nepokoušet se o to sami?

 • Nemusíte řešit věci jako např. personalizace emailů, umíme například uživatele oslovit jeho jménem a se skloňováním
 • Z vaší databáze umíme na míru naprogramovat systém, který uživatele osloví v době, kdy je pravděpodobné, že by si něco mohl opět koupit. Tzn. zákazníkovi, co si objednal dětské pleny nepošleme email ani druhý den, ani za 3 roky, kdy je už nepotřebuje.
 • Aplikujeme Big Data postupy na předešlé objednávky. Pokud máte kdekoliv poznamenané, že si klient kdysi koupil dětské pleny, za pět let mu můžeme poslat tipy na skvělé penály do školy. Prostě segmentujeme i tam, kde jste to dřív nedělali vy.
 • Řešíme kompletně grafiku emailů i jejich A/B testování – testujeme, aby byla míra úspěšnosti co nejlepší, včetně maximální doručitelnost e-mailů (aby např. nepadaly do hromadné korespondence na Seznam.cz, kdy vaše sdělení fakticky nikdo neuvidí)
 • Reportujeme –  dostanete od nás report s údaji kolik emailů jsme odeslali, kolik lidí je otevřelo, kolik bylo konverzí (obrat), a kolik času jsme na tom strávili
 • V případě, že máte zákazníky z celého světa, tak je nebudíme – emaily posíláme s ohledem na časové pásmo a nezásobujeme je skvělými nabídkami o půlnoci

Přes co odesíláme emaily?

Pro odesílání emailů využíváme služby jako Mailchimp či Amazon SES, ale máme vytvořené i vlastní nízko nákladové řešení odesílání s vysokou doručitelností.

Cena

Možná vás teď chvilku zklameme, ale nemáme žádný balíčkový ceník. Emailing jak jej chápeme my se nedá nacpat do ceníku jako balíček. V našem pojetí se jedná o úzce personalizovanou službu, kterou stavíme na míru každému zákazníkovi. Cílem je maximální efektivita a současně zachování dobrých vztahů s příjemci emailů. I zde se snažíme budovat kvalitní a dlouhotrvající vazby. Pokud je pro vás naše služba zajímavou alternativou, prosíme kontaktujte nás a projednáme vaše potřeby.