fbpx

WordPress webhosting bez kompromisů

Provozujeme specializovaný WordPress webhosting pro majitele webů, kteří chtějí klid a bezstarostný provoz. Postaráme se o zálohy, aktualizace pluginů a bezpečnost vaší WordPress instalace. Weby zálohujeme několikrát denně a díky využívání cloudových technologií neomezujeme prostor pro vaše fotografie či další dokumenty.

CHCI WEBHOSTING BEZ PROBLÉMŮ
wpwhte

Managed WordPress webhosting

Náš WordPress webhosting je velmi specializovaná služba spojující pokročilé technologické řešení a služby. Webhosting vznikl původně pro naše klienty v oblasti marketingu. Neměli čas, ani ambice starat se o správu webu, řešit zabezpečení, rychlost, aktualizace a řadu dalších úkonů, které k péči o WordPress patří. Garantujeme, že nehostujeme tisíce webů na 1 fyzickém serveru a ani to neplánujeme. Naopak díky velkému předimenzování HW se u nás nestane, že by větší reklamní kampaň 1 klienta viditelně zpomalila weby ostatních klientů. Důvodů ke spolupráci je celá řada. Ukončíte spolupráci s webmasterem ale hosting vašeho wordpressu bude bez problému pokračovat, nebo se vaše podnikání rozroste natolik, že nemáte čas se o web starat sami. Existují ale desítky dalších důvodů, proč nechat správu WordPress na nás. Pokud znáte alespoň 1 další, kontaktujte nás.

Ceník WordPress hostingu se správou

Managed WordPress hosting

399 Kč / měsíc

Jednostránkové weby

99 Kč / měsíc

U obou tarifů máte neomezeně emailových schránek na vlastní doméně zdarma. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Instalace WordPress

Jak nainstalovat WordPress

Existuje nespočet návodů, jak nainstalovat WordPress. I na ten nejlevnější webhosting. Námi spravovaný webhosting šetří vaše nervy, protože se nemusíte o nic starat. Jednoduše si vyberete, jakou šablonu chcete u své instalace mít, my ji zakoupíme, kompletně nainstalujeme, a vy dostanete k dispozici čistou, zabezpečenou instalaci WordPress. Instalace šablony je v našem podání skutečně bezproblémová.

Bezpečnost a WordPress

WordPress HTTPS

Otázka zabezpečení WordPress webu se nedá vlastními silami vyřešit za jedno odpoledne. Jedná se o nekončící proces. Stejně jako je nutné aktualizovat např. antivir nebo OS Windows, i WordPress je díky své popularitě bez pravidelné údržby velmi zranitelný. Náš managed webhosting řeší všechny potřeby za vás. Naši odborníci sledují nejnovější trendy, zranitelnost redakčního systému, a velmi rychle aktualizují kritické pluginy. Staráme se o to, aby byla bezpečnost vašich dat na nejvyšší možné úrovni.

WordPress a zálohy

Jak zálohovat WordPress web

Na internetových diskusích naleznete denně desítky zoufalých majitelů WordPress webů, kteří prosí o pomoc. Obvykle díky tomu, že se pokusili aktualizovat WordPress plugin, který si v nové verzi nerozumí s dalšími doplňky, a celý WordPress odmítne fungovat. V lepším případě se majitelům jen ,,rozskočí“ grafika, v horším případě přestane web fungovat, v tom nejhorším případě dokáže závadný plugin zablokovat web tak, že se nedostanete ani do WordPress administrace. U nás se vám to nestane. Zaprvé velmi pečlivě sledujeme celou WordPress scénu (takže včas víme, kdy je lepší s aktualizací vyčkat), a zadruhé v případě pádu WordPress webu máme k dispozici zálohy, které děláme několikrát denně.

WordPress pluginy

Ecommerce, fotogalerie, kontaktní formulář

Možnost doplnit si WordPress o tisíce pluginů je skvělá věc. V rámci našeho WordPress hostingu si mohou klienti pluginy sami instalovat a nastavovat. Dle našich zkušeností je ale nanejvýš vhodné pluginy pečlivě vybírat, a až pak instalovat. Některé z pluginů mohou dramaticky zpomalovat web, některé mají ukončený vývoj, a mohou vám kdykoliv přestat fungovat. Za léta praxe s WordPress weby jsme získali zkušenosti, a rádi vám doporučíme vhodný plugin na téměř libovolný druh použití. Od fotogalerie, rezervačního / kontaktního formuláře, platební brány, až po specializované WooCommerce doplňky, nebo live chat.

Neomezený prostor pro vaše data

Neomezený webhosting

U některých webhostingových společností se můžete dočíst o neomezeném prostoru, kam si můžete ukládat svoje data. Někdy se jedná o trik, na jehož konci je ve smluvních podmínkách uvedeno, pro jaké případy ono ,,neomezeno“ platí. Naše pravidla jsou jednoduchá – v rámci námi spravovaného webhostingu můžete na svůj web nahrát neomezené množství obrázků či textů, které pro potřeby propagace webu potřebujete. Vyhrazujeme si ale právo zpříjemnit život jak vám, tak vašim klientům, a vámi nahrané fotografie či obrázky automaticky upravíme na přijatelnou velikost (tzn. z 20MB fotografie přímo z fotoaparátu uděláme 300kB), videa případně hostujeme a streamujeme na službách, které to umí lépe než my. Pro ukládání fotografií a videa používáme k tomu určené cloudové služby (Google Cloud Storage, Vimeo). Chováme se férově!

Programování WordPress

Správa WordPress webů

Neděláme pouze WordPress webhosting. Pro naše klienty jsme v rámci tvorby www vytvořili stovky webů, z toho velkou část právě na WordPress. Máme bohaté zkušenosti se správou a umíme i programování WordPress doplňků. Můžete se na nás kdykoliv obrátit i v případě, že chcete modul WooCommerce napojit na účetní systém, zprovoznit nebo pomoct vybrat platební bránu, atd. Pokud se rozhlížíte po někom, kdy by dokázal plugin napsat na míru, jsme zde. V minulosti jsme WordPress platformu napojovali na rezervační systémy, účetní software, platební brány, nebo například firemní extranet či systém Active Directory. Ať máte jakýkoliv požadavek, troufáme si říci, že na WordPress platformě pro nás není nic nemožné.