fbpx

Propojte se s SEMTIX.CZ

Skrze tlačítko výše se přihlašte se svým účtem, který má přístup k vašemu firemnímu profilu Google Analytics a Google Ads. Nepoužívejte osobní účet bez přístupu k uvedeným službám. Díky!

Jak to celé funguje?

  1. Klikněte na tlačítko ,,Sign in with Google“ výše
  2. Přihlašte se do svého účtu Google, stejně jako to děláte běžně do Gmailu nebo Google Analytics
  3. Objeví se okno s žádostí o potvrzení, že dáváte aplikaci právo na vytvoření našich přístupů
  4. Chvilku počkejte a tím nám udělíte všechny potřebné přístupy, které potřebujeme k vaší propagaci.
  5. Hotovo

Co se stane po udělení přístupu?

Po schválení přístupu naší aplikaci SEMTIX.CZ během cca 3 vteřin vytvoříme standardní přístupy do všech služeb, se kterými budeme u vás pracovat. Je to stejné, jako kdybyste ručně udělili správcovský přístup pro naši agenturu např. do Google Analytics. Zároveň vám také přijde pozvánka na udělení přístupu do Google Ads (AdWords). Také vám pošleme potvrzující email, kde budou vyspecifikovány všechny služby, kam jsme si nastavili přístup, a návod, jak přístup případně zrušit.

Co když mám víc účtů a nechci vám je všechny nasdílet?

Pokud jste agentura, nebo máte více projektů a nechcete sdílet přístup na všechny, kliknutím ZDE nám přidělíte jen přístup pro konkrétní účty. Po odsouhlasení přístupů naší aplikaci se dostanete na mezikrok, který vám umožní vybrat jen konkrétní účty, které chcete sdílet.

Co když mi to nejde?

Může se stát, že např. nemáte dostatečná práva na to, abyste nám nasdílel(a) přístupy. V tom případě Vám rádi pomůžeme přes vzdálenou plochu. Pokud můžete, poskytněte nám číslo svého počítače v aplikacei TeamViewer, a podíváme se na nastavení na dálku. Program je ke stažení zde.

Jak to celé zruším?

V případě ukončení spolupráce můžete kdykoliv ve které službe odstranit SEMTIX.cz jako správce (pro Google je náš email info@semtix.cz, pro Facebook je to tixcentrum [zavinac] post.cz), pro Sklik opět info@semtix.cz

Sdílení přístupů ručně

Pokud chcete mít větší kontrolu nad sdílením práv k reklamním a analytickým účtům, můžete to udělat ručně. Pro spolupráci se SEMTIX.cz nasdílejte:

Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads, Google Search Console,Google Optimize, Google My Business
email: info@semtix.cz

Google Merchant Center
emaily: info@semtix.cz, lucies@semtix.cz

Sklik.cz
email: semtixcz@seznam.cz

Facebook Business Manager
ID Business Manageru: 864140257035076
pokud nám sdílíte vlastní přístup do BM, prosíme o nasdílení na uživatele s emailem rozsypal@gmail.com. Děkujeme

Zbozi.cz
email: semtixcz@seznam.cz

Bing Ads
email: info@semtix.cz

S ohledem na časovou náročnost z hlediska komunikace prosím zvažte, zda nám na počátku spolupráce přidělíte pouze práva pro čtení, nebo rovnou plnohodnotný administrátorský přístup, bez kterého nejsme schopni např. nastavit pokročilé měření.