SEMTIX.cz otevírá novou kancelář v Jičíně | Digitální marketing a tvorba webu profesionálně

Doba čtení: 2 min

SEMTIX.cz je značkou, pod kterou se sdružují služby profesionálního digitálního marketingu. Počínaje analytikou, přes tvorbu internetových stránek, marketing na sociálních sítích, až po výkonnostní, značkový nebo HR marketing. Otevření jičínské pobočky SEMTIX.cz se zúčastnili i zástupci liberecké kanceláře. „Práce na společných projektech sbližuje, nadále se budeme navštěvovat. Jsme velmi rádi, že kolegové v Jičíně mohou pracovat v novém a velmi příjemném prostředí“ řekla Lenka Šedrlová jednatelka společnosti TIXIK s.r.o.

Petr Rozsypal, šéf jičínské pobočky a jednatel TIXIK s.r.o. k tomu dodal: „Otevření marketingové kanceláře v Jičíně je pro mně osobně návratem ke kořenům. Po 16 letech spolupráce s libereckými kolegy máme rozsáhlé zkušenosti z tvorby webů, aplikací, i s vedením marketingu. Získali jsme pověst spolehlivé firmy, která má tah na výkon“. Otevření nové kanceláře v Jičíně je dobrá zpráva pro místní business i neziskové organizace.

Firma se nechce soustředit pouze na Jičín, ale svoje znalosti a služby nabídne zájemcům i v širším okolí. Přestože digitální marketing nezná hranice, tak pro Turnov, Semily, Jilemnici, Novou Paku, Hořice, Kopidlno, Libáň, Železnici nebo Dolní Bousov bude kancelář v Jičíně atraktivní díky krátké dojezdové vzdálenosti. „Lze využít osobní kontakt a stávajícím i novým klientům ukázat nové technologie. Předvést konkrétní simulace řešení jejich potřeb. Zvládneme marketing pro největší regionální společnosti, stejně tak rádi posloužíme malým firmám a živnostníkům“, řekl Martin Chudoba z liberecké kanceláře.

Mezi klienty digitální agentury SEMTIX.cz patří například Pivovar Svijany, El nino parfum, s.r.o., skupina Valbek-EU a.s., strojírenské a automotive společnosti, zahraniční společnosti, ale i neziskové a příspěvkové organizace, samospráva, školy a menší firmy a živnostníci z nejrůznějších oborů. Značku SEMTIX vytvořil TIXIK s.r.o. v Liberci v dubnu 2017. Za krátkou dobu patří k nejlépe vnímaným značkám digitálního marketingu na severu Čech.

Líbí se Vám tento článek?

Pokud se Vám naše články líbí, není nic lehčího, než se přihlásit k jejich odběru. Nebudeme Vás spamovat a můžete se kdykoliv odhlásit na 1 kliknutí

Zájem o strategické řízení, nové formy organizace, online marketing a budování značek. Stále věřím na to, že dané slovo platí.