fbpx

B2B marketing a podpora obchodu

Jsme specialisté na B2B (business to business) marketing. Pomáháme podnikání mezi firmami. Poskytujeme komplexní služby a orientujeme se na výsledky. Přivedeme vám více potenciálních zákazníků a zlepšíme míru jejich konverze. Přinášíme nápady, inspiraci a nový úhel pohledu na vaše podnikání. Střednímu a vyššímu managementu pomáháme vytěžit příležitosti v digitálním světě.

KONTAKTUJTE NÁS

Využijte naše data – technologie – znalosti!

Analýza trhu a konkurence

Analyzujeme trh, konkurenci, klíčová slova, příležitosti, web a vše podstatné co ovlivňuje váš úspěch. Pomáháme vám získané informace správně pochopit. Hledáme vaše rezervy a ukazujeme podnikání v jiné perspektivě. Důležité informace převádíme do jednotného prostředí, ze kterého vytváříme srozumitelné reporty.

Více informací

Marketingová strategie

Připravujeme pro klienty strategie s konkrétními plány realizace. Součástí jsou marketingové kalendáře, redakční plány, zapojena jsou  sociální média, PPC strategie, práce s newslettery, recenzemi, hashtagy a řada dalších aktivit. Naše strategické plánování využívají firmy různých velikostí podle jejich aktuálních potřeb.

Chci konzultaci

B2B weby, e-shopy a aplikace

Vaší vizitkou v digitálním světě je web. Pomůžeme vám z obyčejné vizitky udělat skvělý nástroj, který přinese úspěch. Napojíme jej na technologie, které na vás budou pracovat automaticky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Více informací

Komunikace a obsahový marketing

Podpoříme komunikaci vaší značky. Cílíme na stávající, potencionální i zapomenuté klienty. V České republice monitorujeme přes 7.500 médií, včetně televizí, rádií, tisku a online zdrojů. Vytváříme hodnotný obsah, který zaujme vaše publikum. Komunikujeme i dovnitř firem a posilujeme loajalitu vašich zaměstnanců.

Více informací

Tvorba obchodní sítě

Vyhledáváme nové obchodní partnery a vazby. Vytváříme vlastní aplikace a nástroje pro budování a podporu obchodní sítě. Máme vlastní B2B vyhledávač s unikátními daty o 8 milionech českých a zahraničních firem a jejich počet rychle roste. V kombinaci s konkrétním definovaným územím a zájmovým oborem získáváme velmi cenná obchodní data. Budujeme pro naše klienty perfektní konkurenční výhodu.

Podpořit obchodní síť

Systémová integrace

Pomůžeme automatizovat procesy, propojovat data, integrovat nástroje a optimalizovat výkon. Bezpečně ovládáme programování, napojení podnikových informačních systémů (ERP) jako například Helios, interní ekonomický CRM systém typu ABRA nebo Money, systém interní komunikace a správy projektů jako například Basecamp, řešíme datové sklady, cloudové technologie, atd. Weby našich klientů hostujeme například na Amazonu. Šetříme drahý čas vašich kvalifikovaných pracovníků.

Více informací

Podpora exportu

Vytváříme znalostní bázi a technologické prostředí pro rozvoj exportního potenciálu firem. Máme zkušenosti se zahraničním obchodem a marketingem. Realizovali jsme kampaně ve 34 jazycích v mnoha zemích Evropy, Asie, Afriky i Jižní Ameriky.

Chci podpořit export

Online nábor zaměstnanců

Stabilitu firmy umíme podpořit náborem zaměstnanců. Máme zkušenosti z online náborových kampaní (HR kampaně) pro různě velké společnosti z odlišných oborů. Umíme oslovit zájemce o dělnické profese, ale i manažery a THP pracovníky. Poznali jsme kouzlo sociálních médií a otevřené komunikace. Za rok 2019 jsme našim klientům pomohli získat více než 500 nových zaměstnanců.

Potřebuji nové zaměstnance

Nástroje a technologie

Komplexní vybavení marketingovými nástroji si běžná firma většinou samostatně nepořídí. Je to drahé. Konkrétně nás jako agenturu stojí aplikace, služby a nákup dat měsíčně přes 120.000 korun. Umožníme vám tyto nástroje zprostředkovaně využívat. Získáte možnost těžit z našich vlastních aplikací, databází kontaktů, integrovaných API systémů a dalších informací. Už si bez nich nedokážeme práci vůbec představit.

Mám zájem o technologie

Nabízíme vám zkušený expertní tým. Pojďme se poznat, zhodnotit možnosti a případně budovat úspěšnou spolupráci. Pokud stále nejste  rozhodnutí, vyzkoušejte nezávazně náš audit webu zdarma.