fbpx

Systém online komunikace pro školy a instituce

Koronavirus, Moodle, Google ClassRoom, Microsoft Teams, Bakaláři.. to jsou slova, která aktuálně kolují v hlavách milionů pracovníků ve školství a státní správě. Existuje téměř nepřeberné množství nástrojů, které umožňují online vzdělávání, od tvorby kurzů, přes zadávání úkolů, kvízy, vyhodnocování či docházku, jedno mají společné – jejich zavedení do většiny škol je přinejmenším zdlouhavé, v některých případech až nemožné. Proto jsme na základě našich letitých zkušeností s technologiemi na internetu vytvořili systém, který je naprosto minimalistický, ale obsahuje všechny funkce, které školy a instituce potřebují pro okamžité online fungování.

  • jednoduché vkládání zadání pro žáky
  • – bereme ohled i na starší učitele – jednoduchá nápověda
  • bez přihlašování či vytváření účtů pro studenty a rodiče
  • – videokonference – komunikace celé třídy v 1 virtuální místnosti.
  • pochopitelná nápověda s obrázky od neajťáků pro neajťáky
  • datové úložiště pro zvukové, video či jiné soubory
  • – funkční na počítači, tabletu i na mobilním telefonu
  • – naše extrémní podpora po telefonu, emailu i návody na míru
  • – jsme česká firma, na rychlém českém internetu , vše v češtině
  • – zohlednili jsme požadavky vyplývající z GDPR

1) Naše podpora

Jsme kompletní tvůrci systému. Jsme Vám k dispozici po telefonu či emailu. Děláme i návody na míru

2) Třídní videokonference

Jen několik kliknutí dělí vaše žáky od třídní videokonference. Videohovory, chat nebo společné vyučování online jednoduše.

3) Úložiště na data

Nevíte, kam a jak poskládat výukové materiály? K dispozici je neomezené úložiště dat.

Co to umí?

Systém SEMTIX je minimalistické řešení, které vám umožní fungovat bez nutnosti registrace, bez vytváření uživatelských účtů, apod. Jdeme rovnou k věci. Učitelé mohou velmi jednoduše vložit úkoly pro své žáky. Úkoly se přehledně zobrazí na 1 stránce. Bez překážek, bez dohledávání v emailech, bez jakéhokoliv přihlašování. Studenti mohou studovat samostatně s pomocí materiálů, které jim učitel nasdílí. Velkou předností je podpora online videokonference, která je vytvořena pro každou třídu ve škole. Podle odezvy se jedná o rychlý a jednoduchý systém, který splňuje základní potřeby komunikace v trojúhelníku učitelé – žáci – rodiče.

Chci více informací

Datové úložiště

Užitečným rozšířením systému pro efektivní distanční komunikaci učitelů je datové úložiště, které mohou využívat všichni učitelé. Bez starostí tak všichni pracovníci mohou ukládat rozsáhlé dokumentyobrázky, zvukové či video soubory. Tyto podklady mohou formou jednoduchého odkazu sdílet svým kolegům nebo žákům, včetně možnosti stažení.

Třídní videokonference

Videokonference se snaží podpořit kontakt žáků s učitelem, umožnit při společném virtuálním setkání projednání nejdůležitější záležitostí, případně vysvětlit zadání, nebo zodpovědět dotazy. Celá třída se  může bavit s učitelem v soukromé videokonferenci za pomoci internetového prohlížeče. Není nutné instalovat žádné programy ani doplňky, ani nastavovat počítač. Ke konferenci s použitím zvuku stačí téměř libovolné internetové připojení. Pro přenos videa stačí alespoň 3Mbit internetové připojení (což dnes zvládá bez problémů i mobilní síť), u pomalejšího přenosu často stačí vypnout kameru. O tom, proč se vyplatí mít vlastní, privátní videokonferenční službu, píšeme například zde.

Chci konzultaci

Fotogalerie

Podívejte se, jak jednoduché je prostředí pro rodiče i žáky.

[foogallery id=“8476″]