fbpx

Spolupráce a obchodní synergie

Svět se rychle mění. Budoucnost mají efektivně fungující týmy. Spolupracující a komunikující sítě, které zvládají změny. Spoluvytváříme takové prostředí a zveme vás ke spolupráci. Disponujeme pokročilou technologií, vlastníme unikátní data, otevřeně komunikujeme a zvládáme systémovou organizaci. Naše služby jsou komplexní.

Spolupracujeme a dělíme se o výdělky. Vyděláváme spolu  po celou dobu trvání péče o klienta, klidně celé dlouhé roky. Pojďme společně otevřít nové příležitosti.

POJĎME NA TO

Sdílení klientů

Naší nejsilnější stránkou je analytika, příprava strategie a kvalifikovaná realizace služeb. Jsme komplexní znalostmi i službami. Jednoduše řečeno ukažte nám firmu nebo produkt co dává smysl, my jí rozebereme na kousky i s konkurencí a pomůžeme jí zvednout výkon. Platí to pro domácí trh, pro naše exportéry, ale i pro importéry. Znáte někoho kdo potřebuje pomoci? Kontaktujte nás, pojďme se domluvit a udělat vzájemně výhodný třístranný obchod.

Chci sjednat schůzku
SEMTIX sdílení klientů

Technologie co vydělává

Pokud se Vám hodí technologicky zdatný partner, nebo Vám chybí vývojová kapacita, jsme zde. Pokud vás zajímají unikátní nástroje pro tvorbu obsahu, nebo potřebujete pro klienty pokročilý reporting, nastavit pokročilou analytiku, vyřešit systémovou integraci, nebo postavit technologicky náročný web, kontaktujte nás. Jsme nositelé inspirace a řešení. Uděláme oboustranně výhodný obchod.

Chci konzultaci
Technologie SEM|TIX

Dolujeme peníze z velkých dat

Začátky našeho podnikání doprovázela intenzivní práce s daty. A pokračuje to dodnes. Máme zkušenosti z globálního projektu a už několik let stavíme další. Aplikaci Obchodník 24/7. Obchoduje  neúnavně 24/7 a zajistí vám velmi relevantní kontakty. Následně komunikuje různými formami, je vysoce účinný a má silný exportní potenciál. Sami tuto aplikaci používáme je naším předním nástrojem. Můžeme ji využít společně, pojďme se o tom pobavit.

Více informací
Dolujeme peníze z velkých dat

Tvoříme úspěšné strategie

Zájem o cíle a publikum, vnímání emocí, analytické dovednosti, uvažování s nadhledem, technologická kompetence, disciplína v kreativitě, schopnost komunikovat a zvládnutí organizace procesů. V jedné větě máte recept na přípravu úspěšné strategie. Pomůžeme vám podívat se na projekty z různých perspektiv, zajistit potřebná data a zdůvodnit šéfům nebo klientům navrhovaná opatření. Velikost projektu není rozhodující, jdeme po výsledku. Chcete nastartovat změny? Spojte se s námi, dokážeme  to!

Chci znát možnosti
SEMTIX strategie a projekty

Školíme v oblasti informačních technologií

Pokud víte o teamu lidí, který by potřeboval zvládnout základy digitálního marketingu, osvojit si dálkovou komunikaci prostřednictvím videokonference (home office), obsluhovat redakční systém WordPress, aplikovat a pochopit práci s firemním intranetem, naučit se číst správně reporty z Google Analytics, vysvětlit základní principy GDPR, a řadu dalších záležitostí spojených s IT, obraťte se na nás. Společně to dokážeme zrealizovat, stačí zavolat.

Chci spolupracovat
SEMTIX vzdělávání

Stavíme chytré weby

Víte o někom kdo potřebuje web nebo eshop? Dejte nám vědět. Možná neuvěříte, ale děláme weby od malých microsite až po náročné portály. Vydělají svým majitelům, vám i nám. K webům poskytujeme velmi kvalitní managed hosting, a pokud je zájem tak i digitální marketing. Výsledkem je obecná spokojenost. Za naši práci se rozhodně nebudete stydět. Pojďte s námi spolupracovat.

Více informací
Weby a eshopy SEMTIX

Nabízíme vám zkušený expertní tým. Pojďme se poznat, zhodnotit možnosti a případně budovat úspěšnou spolupráci. Pokud stále nejste  rozhodnutí, vyzkoušejte nezávazně náš audit webu zdarma.