fbpx

Jednoduché webové stránky od 19.990 Kč pro živnostníky

Začínáte s podnikáním, nebo potřebujete jednoduchou internetovou microsite pro zajímavý projekt? Pomůžeme vám vytvořit levné a moderní webové stránky. Dokážete je sami ovládat a plnit obsahem. Jde o stavebnicový systém WordPress. Poroste s vámi stejně, jak porostou vaše potřeby. Má mnohem větší možnosti než klasické krabicové řešení a budete vlastníkem zdrojového kódu. Splňuje všechny potřeby moderního webu. Navíc se v případě potřeby budete mít o koho opřít, poradíme vám.

 • web na vlastní doméně (2. řádu)
 • důvěryhodné e-maily s vlastní doménou
 • velmi rychlé vytvoření webu
 • pokročilá analytika a skvělý reporting zdarma
 • marketingová konektivita


  Po vytvoření webu Vám bude zprovozněna dočasná adresa, na které můžete svůj web v klidu zprovoznit. Po dokončení jej jednoduše přesuneme na Vaší doménu.

  Obchodní údaje  Vyberte hlavní obrázek webu - například fotografii provozovny nebo hlavního produktu. Obrázek můžete kdykoliv změnit.

  Adresa  Další možnosti


  Vytvořit webové stránky

  Kliknutím níže spustíte proces vytvoření webových stránek. Zkontrolujte před odesláním všechny údaje - na základě nich poté vytvoříme webové stránky přesně na míru.


  Co podle nás znamená moderní web?

  • kompletní přístup do administrace webu
  • návody a videa v češtině na téměř všechno, v angličtině na úplně všechno
  • rychlé vkládání obrázků, galerií, moderní tvorba obsahu
  • snadné přidání animace a formuláře
  • možnost přizpůsobit 99% grafiky webu
  • responsivní design – vhodný pro tablet, PC, mobil či televizi
  • desítky tisíc doplňků, kterými si můžete web vylepšovat
  • vlastní unikátní doménu 2.řádu
  • SSL bezpečnostní certifikát zdarma
  • automatickou optimalizace webu na rychlost
  • mobilní verzi webu
  • poskytnutí naší  podpory v případě potíží
  • ochranu webu před hackingem (v rámci našeho webhostingu)
  • automatické zálohování 3x denně
  Vytvořit webové stránky teď hned

  Připraveno na marketing

  Léta děláme profesionální weby výhradně na platformě WordPress. Váš nový web bude mít naprosto identický základ jako profesionální řešení. Budete připraveni na situaci, až jednoho dne zjistíte, že potřebujete i marketing. Třeba obsahový pro podporu brandu, PPC pro rychlé zvýšení obratu nebo komplexní B2B marketing. Web na to bude připraven. Na WordPressu je skvělé to, že z obyčejný web můžete velmi rychle předělat na plnohodnotný eshop, prodejní B2B platformu, rezervační web pro sportoviště, nebo obecní web s úřední deskou. Stačí vybrat správné pluginy.

  Tím to ale nekončí, každý měsíc dostanete srozumitelný a přehledný report. Budete mít šanci zjistit, jaké máte ve svém online snažení rezervy a kde se vám daří.

  Vytvořit webové stránky teď hned

  Jaké weby se nechají přes WordPress vytvořit?

  Valbek Story

   Tvorba www     Online Marketing

  Stáli jsme u zrodu multi firemního informačního portálu Valbek Story - příběh myšlenky. Skupina firem kolem Valbek-EU a.s. je společenství profesionálů napříč obory, zaměstnávající stovky špičkových odborníků nejrůznějších profesí. Jsme velmi hrdí na to, že se můžeme podílet na popularizaci projektů, které doslova formují budoucnost. Seznamte se s příběhy zajímavých lidí, s novými technologiemi a s výsledky práce jedné neobyčejné a velmi úspěšné české korporace.

  CHCI ONLINE MARKETING

  AUTOCENTRUM Jičín

   Tvorba www     Online Marketing

  Práce pro AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. patří k zakázkám komplexního charakteru. Vedle tvorby webu a poměrně hluboké systémové integrace jsme převzali do správy i online marketing. Informace o efektivitě celkové strategie a zvoleného konceptu lze najít v případové studii.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Admiral Botel SEMTIX

  Admiral Botel

   Tvorba www

  Už od první návštěvy tříhvězdičkové vltavské dominanty jsme cítili příjemnou týmovou atmosféru. Tvorba webových stránek pro nejznámější pražský botel patřila k projektům s tichým závazkem. Genius loci se měl potkat se záměrem odprezentovat služby celé škále klientů. Jak movitým seniorům, tak i moderním nomádům a batůžkářům. Důležitou roli v celém záměru sehrál náš grafik.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  Valbek.cz

   Tvorba www     Online Marketing

  Internetová prezentace projektové kanceláře Valbek, která se zaměřuje na projektování pozemních komunikací, mostů, tunelů, kolejové dopravy, vodohospodářských staveb a pozemních staveb.

  CHCI ONLINE MARKETING

  ArtCrystal Tomeš

   Tvorba www     Online Marketing

  Tvorba skupiny lokalizovaných microsite včetně zajištění překladů do cizích jazyků. Napojení na obchodní, marketingové a analytické systémy. Následná realizace komplexního exportního marketingu.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Okna a dveře BREX

   Tvorba www

  Český výrobce kvalitních plastových oken a dveří, fasád, posuvných a shrnovacích systém. Moderní webová prezentace s důrazem na konverze. Plně responzivní web, kde jsme řešili vše od návrhu designu až po obsah.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  MTTM SEMTIX

  MTTM

   Tvorba www     Online Marketing

  100% česká brusírna nástrojů si od nás nechala vytvořit nové internetové stránky orientované na B2B zákazníky. Cílem prezentace byla snadnější dohledatelnost firmy na internetu, jednodušší dohledání informací přímo na webu a orientace na získání nových obchodních kontaktů. Po dokončení webu jsme převzali komplexní správu marketingu.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Selfino.cz

   Tvorba www

  Pro jednoho z největších prodejců v segmentu beauty, polečnost ElNino, zajišťujeme mj. provoz podpůrných blogů / microsite. Řešíme zejména optimalizace rychlosti, grafiku, zabezpečení, nebo provoz CDN pro rychlejší distribuci obrázků směrem ke klientům v několika zemích Evropy.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  BREX

   Tvorba www     Online Marketing

  Vytvoření webových stránek, pro úspěšnou stavební firmu. BREX je držitelem řady hlavních ocenění na architektonických soutěžích. Jeho úspěch spočívá v inovativním přístupu. Součástí naší spolupráce jsou i menší specifické marketingové kampaně.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Eldin Fashion - SEMTIX REFERENCE

  Eldin Fashion

   Tvorba www     Online Marketing    Strategie    E-shopy

  Práce pro Eldin Fashion pro nás znamenala setkání se světem módy. Stali jsme se účastníky zrodu nové a originální české módní značky. Nejprve jsme postavili nový eshop a provedli jeho napojení na vnitrofiremní systémy. Následným logickým krokem bylo spuštění marketingové kampaně.

  CHCI ONLINE MARKETING

  ValbekJob SEMTIX

  ValbekJob.cz

   Tvorba www     Online Marketing    Strategie

  Kariérní stránky společnosti Valbek spol. s r.o. byly vytvářeny ve spolupráci s personálním oddělením Valbeku. Museli jsme uspořádat poměrně velké množství oborů a volných pozic do přehledné podoby. Web má poměrně odvážnou grafiku, která není rozhodně tuctová. Technologicky je vybaven pokročilou webovou analytikou, která pomůže personalistům a marketérům v jejich práci.

  CHCI ONLINE MARKETING

  V-Con

   Tvorba www

  V–CON, s.r.o., je technologická společnost, která se zaměřuje na projektování ocelových a betonových mostů, lávek a speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů. Tvorba webu bylo přínosem i pro nás. Vyzkoušeli jsme nové technologie, jednoduchý účelný design, ale byla to i radost pracovat s klientem, který přesně věděl co chce.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  ZŠ Dolní Bousov

   Tvorba www

  Nová, moderní webová prezentace ZŠ Dolní Bousov. Web je napojený na mnohé externí aplikace (rozvrhy tříd, online žákovské knížky). Na přání klienta je postaven na systému WordPress a využívá pokročilé doplňky pro zobrazování dokumentů na webu nebo práci s tabulkami.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  ASBIS

   Tvorba www

  Pro klíčového dodavatele informačních a komunikačních technologií a velkoobchodníka s PC komponenty jsme vytvořili nový web, který bylo zapotřebí vhodně propojit s jeho nadnárodní prezentací a e-shopem.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  Compek SEMTIX

  Tlakovy-holter.cz

   Tvorba www     Online Marketing    Strategie    Sociální sítě

  Pro firmu Compek jsme připravili produktový web zaměřený na prezentaci a prodej lékařských přístrojů a vybavení ordinací. Tvorba webu se stala součástí širšího strategického marketingového konceptu postaveného kolem původního firemního eshopu.. Firmě vedeme správu sociálních sítí, obsahový marketing a firemní blog, analytiku a reporting.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Konference HASAP

   Tvorba www     Online Marketing

  Projekt Konference HASAP to jsou nové webové stránky a napojení nového registračního formuláře do původního CRM systému. Po dokončení internetových stránek následný internetový marketing zaměřený na budování povědomí a výkonnostní kampaně zaměřené na registrace nových účastníků.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Registr stavebních projektů RSP

   Tvorba www     Online Marketing    Strategie    Sociální sítě

  Registr stavebních projektů je každodenně aktualizovanou databáze stavebních zakázek, která sleduje výběrová řízení i soukromé zakázky v hodnotě už od 0,5 milionu Kč. Vedle webové prezentace jsme převzali do správy online marketing, správu sociálních sítí a strategii v online prostoru.

  CHCI ONLINE MARKETING

  JVM Metal

   Tvorba www     Online Marketing

  Tvorba webu a následný marketing pro JVM metal s.r.o. pro nás byl a zůstává zajímavým setkáním se světem průmyslu, techniky a robotizace. Stále nás udivuje šikovnost a vynalézavost českých strojařů. Je to příběh o tom, jak dokáží efektivně využít daných možností a posunout výsledky své práce na nečekanou úroveň.

  CHCI ONLINE MARKETING

  Liberecký kraj sobě

   Tvorba www     Online Marketing

  Liberecký kraj sobě je projekt krajského úřadu na podporu regionálních výrobců a služeb. Prezentuje tradiční řemesla, regionální speciality, domácí produkty, módní a šperkařské výrobky, a řadu dalších věcí. Vytvořili jsme webové stránky, marketingovou kampaň a strategii dalšího rozvoje projektu.

  CHCI ONLINE MARKETING

  RAKON

   Tvorba www     Online Marketing

  Pro firmu RAKON spol. s r.o. jsme vytvořili nové internetové stránky, s následným online marketingem pro B2B sektor a akvizicemi nových klientů.

  CHCI ONLINE MARKETING

  CK Diana Group

   Tvorba www

  Pro cestovní kancelář Diana Group Tour jsme vytvořili nové webové stránky a napojili je na rezervační systém. Vsaďte s námi na desítky let zkušeností majitelky CK paní Hlouškové, která považuje Makarskou riviéru za srdeční záležitost. Její péče o klienty je vzorná a u nás si myslíme, že přesně takovéto služby mají vynikat i na internetu.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

  VHS Turnov SEMTIX

  VHS Turnov

   Tvorba www     Online Marketing    Strategie

  Institucionální webové stránky pro Vodohospodářské sdružení Turnov jsou příkladem integrace informačního webu s interní aplikací. Vedle poměrně rozsáhlého obsahu a informační architektury jsem řešili archivaci dokumentů, distanční hlasovací systému a intranet.

  CHCI ONLINE MARKETING

  APERTA

   Tvorba www

  Aperta, s.r.o. je společnost působící v oblasti vzdělávání, poradenství, koučinku, teambuldingu, a pořádá rovněž otevřené kurzy. Tvorba webu jeho samotná informační architektura vycházela z poměrně bohatého portfolia služeb a z bohaté publikační činnosti firemního týmu.

  CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY