Jednoduché webové stránky od 4.840 Kč pro živnostníky

Začínáte s podnikáním, nebo potřebujete jednoduchou internetovou microsite pro zajímavý projekt? Pomůžeme vám vytvořit levné a moderní webové stránky. Dokážete je sami ovládat a plnit obsahem. Jde o stavebnicový systém WordPress. Poroste s vámi stejně, jak porostou vaše potřeby. Má mnohem větší možnosti než klasické krabicové řešení a budete vlastníkem zdrojového kódu. Splňuje všechny potřeby moderního webu. Navíc se v případě potřeby budete mít o koho opřít, poradíme vám.

 • web na vlastní doméně (2. řádu)
 • důvěryhodné e-maily s vlastní doménou
 • vytvoření webu za 5 minut
 • pokročilá analytika a skvělý reporting zdarma
 • marketingová konektivita


Po vytvoření webu Vám bude zprovozněna dočasná adresa, na které můžete svůj web v klidu zprovoznit. Po dokončení jej jednoduše přesuneme na Vaší doménu.

Obchodní údajeVyberte hlavní obrázek webu - například fotografii provozovny nebo hlavního produktu. Obrázek můžete kdykoliv změnit.

AdresaDalší možnosti


Vytvořit webové stránky

Kliknutím níže spustíte proces vytvoření webových stránek. Zkontrolujte před odesláním všechny údaje - na základě nich poté vytvoříme webové stránky přesně na míru.


Co podle nás znamená moderní web?

 • kompletní přístup do administrace webu
 • návody a videa v češtině na téměř všechno, v angličtině na úplně všechno
 • rychlé vkládání obrázků, galerií, moderní tvorba obsahu
 • snadné přidání animace a formuláře
 • možnost přizpůsobit 99% grafiky webu
 • responsivní design – vhodný pro tablet, PC, mobil či televizi
 • desítky tisíc doplňků, kterými si můžete web vylepšovat
 • vlastní unikátní doménu 2.řádu
 • SSL bezpečnostní certifikát zdarma
 • automatickou optimalizace webu na rychlost
 • mobilní verzi webu
 • poskytnutí naší  podpory v případě potíží
 • ochranu webu před hackingem (v rámci našeho webhostingu)
 • automatické zálohování 3x denně
Vytvořit webové stránky teď hned

Připraveno na marketing

Léta děláme profesionální weby výhradně na platformě WordPress. Váš nový web bude mít naprosto identický základ jako profesionální řešení. Budete připraveni na situaci, až jednoho dne zjistíte, že potřebujete i marketing. Třeba obsahový pro podporu brandu, PPC pro rychlé zvýšení obratu nebo komplexní B2B marketing. Web na to bude připraven. Na WordPressu je skvělé to, že z obyčejný web můžete velmi rychle předělat na plnohodnotný eshop, prodejní B2B platformu, rezervační web pro sportoviště, nebo obecní web s úřední deskou. Stačí vybrat správné pluginy.

Tím to ale nekončí, každý měsíc dostanete srozumitelný a přehledný report. Budete mít šanci zjistit, jaké máte ve svém online snažení rezervy a kde se vám daří.

Vytvořit webové stránky teď hned

Jaké weby se nechají přes WordPress vytvořit?

Valbek Story

 Tvorba www     Online Marketing

Stáli jsme u zrodu multi firemního informačního portálu Valbek Story - příběh myšlenky. Skupina firem kolem Valbek-EU a.s. je společenství profesionálů napříč obory, zaměstnávající stovky špičkových odborníků nejrůznějších profesí. Jsme velmi hrdí na to, že se můžeme podílet na popularizaci projektů, které doslova formují budoucnost. Seznamte se s příběhy zajímavých lidí, s novými technologiemi a s výsledky práce jedné neobyčejné a velmi úspěšné české korporace.

CHCI ONLINE MARKETING

AUTOCENTRUM Jičín

 Tvorba www     Online Marketing

Práce pro AUTOCENTRUM Jičín s.r.o. patří k zakázkám komplexního charakteru. Vedle tvorby webu a poměrně hluboké systémové integrace jsme převzali do správy i online marketing. Informace o efektivitě celkové strategie a zvoleného konceptu lze najít v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

ArtCrystal Tomeš

 Tvorba www     Online Marketing

Tvorba skupiny lokalizovaných microsite včetně zajištění překladů do cizích jazyků. Napojení na obchodní, marketingové a analytické systémy. Následná realizace komplexního exportního marketingu.

CHCI ONLINE MARKETING

APERTA

 Tvorba www

Aperta, s.r.o. je společnost působící v oblasti vzdělávání, poradenství, koučinku, teambuldingu, a pořádá rovněž otevřené kurzy. Tvorba webu jeho samotná informační architektura vycházela z poměrně bohatého portfolia služeb a z bohaté publikační činnosti firemního týmu.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Krassa

 Tvorba www

Tvrz Krassa patří v České republice k nejlepším areálům pro pořádání firemních akcí, svateb, oslav, nebo akcí na klíč. Tvorbou nového webu jsme řešili snadnější orientaci klientů, lepší vizualizaci nabídky a nasazení moderních webových technologií a analytiky.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

V-Con

 Tvorba www

V–CON, s.r.o., je technologická společnost, která se zaměřuje na projektování ocelových a betonových mostů, lávek a speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů. Tvorba webu bylo přínosem i pro nás. Vyzkoušeli jsme nové technologie, jednoduchý účelný design, ale byla to i radost pracovat s klientem, který přesně věděl co chce.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Libea

 Tvorba www     Online Marketing

Společnost Libea s.r.o. je přední český výrobce kvalitních vlajek. Firma s ověřenou dlouholetou tradicí si zakládá především na kvalitě a zákaznickém servisu. Je vícenásobnou držitelkou značky Czech Made. Vedle tvorby e-shopu Libea.cz máme u této výrobní společnosti na starosti i výkonnostní marketing.

CHCI ONLINE MARKETING

BREX

 Tvorba www     Online Marketing

Vytvoření webových stránek, pro úspěšnou stavební firmu. BREX je držitelem řady hlavních ocenění na architektonických soutěžích. Jeho úspěch spočívá v inovativním přístupu. Součástí naší spolupráce jsou i menší specifické marketingové kampaně.

CHCI ONLINE MARKETING

Selfino.cz

 Tvorba www

Pro jednoho z největších prodejců v segmentu beauty, polečnost ElNino, zajišťujeme mj. provoz podpůrných blogů / microsite. Řešíme zejména optimalizace rychlosti, grafiku, zabezpečení, nebo provoz CDN pro rychlejší distribuci obrázků směrem ke klientům v několika zemích Evropy.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Valbek.cz

 Tvorba www     Online Marketing

Internetová prezentace projektové kanceláře Valbek, která se zaměřuje na projektování pozemních komunikací, mostů, tunelů, kolejové dopravy, vodohospodářských staveb a pozemních staveb.

CHCI ONLINE MARKETING

ZŠ Dolní Bousov

 Tvorba www

Nová, moderní webová prezentace ZŠ Dolní Bousov. Web je napojený na mnohé externí aplikace (rozvrhy tříd, online žákovské knížky). Na přání klienta je postaven na systému WordPress a využívá pokročilé doplňky pro zobrazování dokumentů na webu nebo práci s tabulkami.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Rehabilitace Jičín

 Tvorba www     Online Marketing

Společnost Rehabilitace Jičín s.r.o. zajišťuje rehabilitační služby v okrese Jičín. Ambulance má 20 let historie a díky vysokým profesionálním standardům a lidskému přístupu vykazuje všechny znaky zdravé, výborně fungující firmy. Pacienti služby dále doporučují a vše funguje, tak proč dělat nové webové stránky? Více v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

Konference HASAP

 Tvorba www     Online Marketing

Projekt Konference HASAP to jsou nové webové stránky a napojení nového registračního formuláře do původního CRM systému. Po dokončení internetových stránek následný internetový marketing zaměřený na budování povědomí a výkonnostní kampaně zaměřené na registrace nových účastníků.

CHCI ONLINE MARKETING

ASBIS

 Tvorba www

Pro klíčového dodavatele informačních a komunikačních technologií a velkoobchodníka s PC komponenty jsme vytvořili nový web, který bylo zapotřebí vhodně propojit s jeho nadnárodní prezentací a e-shopem.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

JVM Metal

 Tvorba www     Online Marketing

Tvorba webu a následný marketing pro JVM metal s.r.o. pro nás byl a zůstává zajímavým setkáním se světem průmyslu, techniky a robotizace. Stále nás udivuje šikovnost a vynalézavost českých strojařů. Je to příběh o tom, jak dokáží efektivně využít daných možností a posunout výsledky své práce na nečekanou úroveň.

CHCI ONLINE MARKETING

RAKON

 Tvorba www     Online Marketing

Pro firmu RAKON spol. s r.o. jsme vytvořili nové internetové stránky, s následným online marketingem pro B2B sektor a akvizicemi nových klientů.

CHCI ONLINE MARKETING

Gradace Jičín

 Tvorba www

Renovace téměř 15 let staré internetové prezentace. Web využívá moderních doplňků pro prezentaci ceníků na všech dostupných zařízeních, úpravy grafické šablony s důrazem na konverze. Specifické funkce pro mobilní telefony (čísla, na která se dá přímo zavolat atd.) jsou automatickou součástí našich webů.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Gryf Liberec

 Tvorba www

GRYF Liberec byl na počátku spolupráce zcela novou sportovní neziskovkou, která potřebovala vybudovat online značku. Vytvořili jsme na základě analýzy klíčových slov nové webové stránky, které zajistili základní dohledatelnost. Po vytvoření webu se naše činnost soustředila na brandové kampaně budující obecné povědomí o oddílu, a na náborové kampaně pro přijímání nových členů.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Okna a dveře BREX

 Tvorba www

Český výrobce kvalitních plastových oken a dveří, fasád, posuvných a shrnovacích systém. Moderní webová prezentace s důrazem na konverze. Plně responzivní web, kde jsme řešili vše od návrhu designu až po obsah.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Vaclav-dvorak.cz

 Tvorba www     Online Marketing

Naše práce se neomezuje pouze na firmy, instituce a neziskový sektor, ale zasahuje i do prezentace konkrétních osobností. Ukázkou je propagace díla spisovatele Václava Dvořáka. Jeho fantasy kniha pro děti a mládež Písečníci a bludný asteroid je dostupná online na novém webu a současně se staráme o výkonnostní kampaně a podporu značky.

CHCI ONLINE MARKETING

CK Diana Group

 Tvorba www

Pro cestovní kancelář Diana Group Tour jsme vytvořili nové webové stránky a napojili je na rezervační systém. Vsaďte s námi na desítky let zkušeností majitelky CK paní Hlouškové, která považuje Makarskou riviéru za srdeční záležitost. Její péče o klienty je vzorná a u nás si myslíme, že přesně takovéto služby mají vynikat i na internetu.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Interiery Design s.r.o.

 Tvorba www     Online Marketing

Liberecká společnost s 15 lety historie v oblasti interiérového designu. Zajišťujeme vše od tvorby webu, webhosting i komplexní online marketing. Součástí webu jsou i tisíce referenčních fotografií.

CHCI ONLINE MARKETING