PPC specialista SEMTIX.cz

Hledáme spřízněnou duši do PPC týmu. Nabízíme 20 dní dovolené plus placené volno mezi vánočními svátky, stabilitu, po dohodě částečný home office, dlouhodobé odborné vzdělávání a další benefity. Pojď se podívat s čím se u nás můžeš potkat.

Kontaktuj nás
SEMTIX PPC team

Pro začátek několik slov o nás

SEMTIX.cz je digitální agentura z Liberce. Druhou kancelář máme v Jičíně a klienty máme z České republiky i ze zahraničí. Orientujeme se na výkon a spolehlivost. Naše historie začala v roce 2003, kdy jsme začali programovat portál Turistik.cz. Je to už neuvěřitelných 18 let. Máme široký rozsah znalostí od počítačového HW, správy serverů, tvorbu webu, vývoje vlastní softwarových nástrojů a aplikací, ovládáme marketing, stavíme internetové strategie, nebo zajišťujeme podporu při plnění právních náležitosti vztahujících se k podnikání na internetu. Práce nás baví, ale stále umíme žít i mimo internet.

Koho hledáme?

Kolegyni nebo kolegu schopné spravovat kampaně klientů v PPC systémech. Například v Google Ads, Facebook Ads, Seznam Sklik, Bing Ads, atd. Realizujeme kampaně ve vyhledávací i obsahové síti, remarketing, kampaně ve zbožových vyhledávačích,nebo v sociálních sítích. Stavíme video kampaně, nebo kombinujeme kampaně s dalšími media kanály, včetně televize. Projektujeme strategie na podporu prodeje, na podporu značky, zvýšení návštěvnosti, zlepšení PR, nebo přes PPC organizujeme i nábor zaměstnanců.

Co nabízíme?

Nástupní plat od 35.000 Kč / měsíc

  • zajímavé projekty (viz reference) a tým pohodových kolegů, profesionálů
  • zpřístupníme ti specializované nástroje a naše vlastní technologie
  • vytváříme prostředí, které ti umožní nerušeně se věnovat své práci
  • vybavíme tě kvalitní technikou a technologií
  • můžeš si převést telefonní číslo pod firmu, zaplatíme ti telefonní účet
  • přispíváme na stravování
  • zaplatíme ti jazykové nebo odborné vzdělávání, semináře, konference nebo workshopy
  • pokud budeš potřebovat domluvíme se na spolupráci i během rodičovské dovolené
  • v souladu s tvým odborným růstem a pracovním výkonem zajistíme další růst mzdy

Jak začít?

Spoj se s námi. Napiš na lenka.sedrlova@semtix.cz , případně zavolej na 602 703 375 pokud se budeš chtít ještě na něco zeptat. Pošli nám prosím svůj životopis a něco nám o sobě připiš. Je pro nás důležité abychom si sedli i jako lidé a cítili jsme se společně dobře. Můžeš nastoupit ihned, ale respektujeme dokončení předchozího pracovního závazku.

SEMTIX Team 2020

Chceš to snámi zkusit? Kontaktuj nás!

lenkahelma

Lenka Šedrlová

HR, jednatel SEMTIX s.r.o.

Zobrazit všechny kontakty